CARMAN-DOORS

 • крман

Door Company Category: Door Manufacturers

Profile
Profile
Photos
Map
Reviews
Related Listing
 • sme společností zabývající se výrobou a dodávkami dveřních křídel. Naši prioritou je poskytnout kvalitní výrobek s maximálním servisem zákazníkovi. Naše práce je prověřena desítkami let v daném oboru.

  Současná ryze česká společnost CARMAN-DOORS se zabývá výrobou, prodejem a montáží interiérových, protipožárních a celodřevěných dveří. Součástí nabídky jsou i kování všech druhů a typů. Díky nejnovějším CNC technologiím používaných při výrobě dosahujeme vysoké kvality a efektivity. Při výrobě jsou používány pouze vysoce jakostní materiály. Naše výrobky našly uplatnění u individuálních stavebníků, řemeslníků i obchodních řetězců.

  Ve svých návrzích se snažíme uplatňovat progresivní trendy současného designu. Neustupujeme však od prověřených výrobních tradic a původních vzorů. Jsme schopni zajistit a materiálově obsáhnout širokou škálu typů, povrchů, různorodých výplní, kování a doplňků. Vize a představy našich zákazníků nás posunují vpřed. Naši specialisté jsou připraveni řešit náročné představy a navrhnout odpovídající řešení. Nezáleží přitom na tom, zda se jedná o moderní interiér nebo rekonstrukci, při které je kladen důraz na přizpůsobení použitých materiálů původním podmínkám. To vše zajišťujeme při udržení nejvyšší kvality, rychlosti dodávek a montáže. Všechny naše výrobky vyrábíme v prvotřídní jakosti, která je garantována certifikátem kvality dle normy ISO 9001. Vybrané typy dveří dále certifikujeme v akreditovaných zkušebnách. Součástí nabízeného zákaznického servisu je komplexní poradenská činnost a veškeré související služby.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.