555Divrik

 • 555

Door Company Category: Door AccessoriesDoor Company Tags: door furniture

Profile
Profile
Photos
Map
Reviews
Related Listing
 • Divrik Dış Ticaret ve İnşaat A.Ş. 1995 yılında kurulmuş ve 1997 yılında 555 markasını yaratarak kısa süre içerisinde mobilya, kapı ve banyo aksesuarları piyasasında hatırı sayılır şirketler arasında yerini almayı başarmıştır.

  Bu başarıda bütün ürünlerimizin 2 yıl süre ile garantili olmasının, rekabetçi fiyatlarımızın ve her üründen daima yeterli stok bulunmasının önemli payı vardır.

  Divrik Dış Ticaret A.Ş. ürünlerini 15 yılı aşkın tecrübesi ile hem yurt içinde hem de yurt dışında pazarlamaktadır. Halen çoğunlukla yurt içi piyasasında ürünlerimiz, İstanbul ağırlıklı olmak üzere Anadolu’da bir çok bölgedeki toptancılara, büyük üreticilere ve çeşitli inşaat projelerine gönderilmektedir. Yurt dışı satışlarımız ise çoğunlukla komşu ülkelere yapılmaktadır.

  Geniş bir müşteri portföyüne sahip olan firmamız her geçen gün müşteri sayısını hızla arttırmakta, edindiği müşterileri memnun edebilmek için azami gayreti göstermektedir.

  Vizyonumuz
  Hırdavat sektöründe sattığımız ürünlerde Türkiye’nin en iyisi olmak ve ihracatta Türkiye’nin sayılı firmalarında biri olmaktır.

  Misyonumuz
  Müşteri memnuniyetini sağlamak,
  Kaliteli ürünlere sahip olmak ve ürünlerin arkasında durmak,
  Rekabetçi fiyatlar sunmak,
  Yeterli stok seviyesini sürekli korumak…

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.