YUKSEL

 • 52340191_1212830852225861_4535507132686008320_n

Door Company Category: Door Accessories

Profile
Profile
Photos
Map
Reviews
Related Listing
 • 1972 yılında pirinç menteşe üretimi ile sektöre giren YÜKSEL ailesi, TÜRKİYE’DE ilk defa profilden menteşe üretimi ile sektörün bugünkü üretim konseptini oluşturmuştur. Yıllardır süregelen kapı menteşeleri ve mobilya aksesuarları imalatına 2011 yılında kapı kolu üretimini katmıştır. Firmamız YÜKSEL markası ile üretime sunduğu tescilli ürünlerini müşteri kitlesine kaliteli ve sürekli hizmet sunmak üzere yola çıkmıştır.

  Firmamız sektörün ihtiyaçlarını doğru tespit edip, özellikle ürün ve hizmet kalitesi anlamındaki çalışmaları ve takiplerini en iyi seviyede yapmayı ve sektöre tüm yönleriyle hizmeti ve müşteri memnuniyetini görev bilmektedir.

  Güçlü üretim kapasitesine sahip olan firmamız gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı piyasasına yönelik kapı kolu, kapı menteşeleri ve aksesuarlarını yüksel markası ile birleştirerek, müşterilerine güvenilir ve kaliteli ürünler sunmaktadır.

  Teknolojik gelişmeleri izleyerek ürün kalitesini sürekli yükseltmeye çalışan firmamız yaptığı yatırımlarla yeni istihdam alanları oluşturarak ülke ekonomisine destek olmakta kalite ile özdeşleşmiş marka değerimizi dünya çapında yükselterek sektördeki lider firmalar arasında olmaya çalışmaktadır.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.