Assa Abloy Mercor Doors

 • меркор

Door Company Category: Door SuppliersDoor Company Tags: doors

Profile
Profile
Photos
Map
Reviews
Related Listing
 • Mercor Doors jest częścią ASSA ABLOY, globalnego lidera w dziedzinie kompleksowych systemów zabezpieczeń budynków, zaangażowanego w spełnianie potrzeb użytkownika w zakresie bezpieczeństwa i wygody. Obecnie spółka jest wiodącym producentem przeciwpożarowych drzwi stalowych, drewnianych, drzwi i ścianek profilowych, przeciwpożarowych bram i kurtyn oraz oddzieleń bez odporności ogniowej w Polsce.

  Mając na uwadze potrzeby rynkowe oraz różnorodność projektów architektonicznych większość asortymentu produkowana jest na indywidualne zamówienie Klienta, który ma możliwość określenia pożądanych cech nabywanego produktu. Wszystkie nasze produkty spełniają rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone licznymi badaniami, oraz uzyskanymi aprobatami technicznymi i certyfikatami właściwych instytutów badawczych w Polsce, a także w innych krajach Europy

  Dodatkowo zapewniamy wszechstronną obsługę – od doradztwa w projektowaniu niekonwencjonalnych, dopasowanych do każdego wnętrza oraz każdego budynku oddzieleń przeciwpożarowych, poprzez produkcję, transport, montaż i serwis.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.