Alel Door

 • 25551988_179581876113750_6992814549892192867_n

Door Company Category: Door ManufacturersDoor Company Tags: fire doors and steel doors

Profile
Profile
Photos
Map
Reviews
Related Listing
 • ALEL DOOR HAKKINDA

  2001 yılında kurulan Alel Door yüksek kalite standartlarında çelik ve ahşap kapı üretimi ve satışı yapmaktadır. Alel Door, kapı sektöründe talep edilmesi halinde müşteriye özel kapı üretimini yapmaktadır.

  Alel Door, çelik,ahşap,kompozit ve PVC kapı sektöründe çok geniş ürün portföyüne sahip, teknolojik gelişmeleri üretim süreçlerine yansıtabilen, standart kapıların yanısıra müşteri talebine göre özel kapı üretebilme yeterliliğine sahip, kapılar ilgili her türlü sorunuza profesyonel ekibiyle birlikte çözüm üretebilecek sektördeki ender firmalardan birisidir. Alel Door olarak üretilen kapıların 80 % oranında yurtdışı pazarlara satışının yapılması ve bugüne kadar 25 ülkeye ihracatın gerçekleştirilmiş olması bu özenli çalışmanın bir sonucudur.

  Yüksek standartlarda üretim kalitesini ve her koşulda müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirleyen Alel Door, en son teknolojilerden faydalanarak kapı üretmektedir. Tüm kapılarımız ekstra güvenlikli ve uzun yıllar kullanmaya elverişli olarak üretilmektedir.

  Zengin ve yüksek teknolojiyle donatılmış üretim merkezi, kısa sureli esnek teslimat süresi, yüksek üretim kalitesi, eğitimli ve deneyimli teknik personeli, müşteri taleplerini dikkate alarak sürekli yürüttüğü Ar-Ge çalışmalarıyla Alel Door ‘Kapı Çözüm Ortağınız’ olma noktasında bir dünya markasıdır ve on yılı aşkın tecrübesiyle siz değerli müşterilerine hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Unutmayın ki, iyi tasarlanmış ve yüksek kalitede üretilmiş bir kapı evinizin, odanızın ve iş yerinizin güvencesidir.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.